Čističky vody

Filtrace nebo úprava vody pro celý objekt je způsob, při kterém se instaluje zařízení přímo na přívodní potrubí, a voda se tak centrálně upravuje pro celý objekt, tedy pro všechny vodovodní potrubí v domě. Může se zaměřit na řešení jedné konkrétní vody problému, jako je změkčení vody, filtrace mechanických nečistot, odstranění železa, manganu, dusičnanů, arsenu, radonu, odchlorování nebo dezinfekce vody. Je možné řešit více takových problémů současně.

Pro komplexní úpravu vody je v první řadě potřeba provést rozbor vody, abychom zjistili škodlivé látky v ní obsažené. Na základě takového rozboru lze navrhnout konkrétní zařízení na úpravu nebo odstranění těchto látek z vody.

Při plánování úpravy vody je také potřeba vědět, pro jaký typ objektu se zařízení bude používat, tedy zda se jedná o rodinný dům, penzion, hotel, nemocnici, průmysl atd., a také o průtok a spotřebu vody v daném objektu.

Pokud nejste si jisti, jaké zařízení bude pro úpravu vaší vody nejvhodnější, neváhejte nás kontaktovat a my vám navrhneme vhodné zařízení přímo pro váš dům či objekt.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *